Vera Event Düğün Fiyatlandırması

DiamenteDüğün Fiyatlandırması

DIAMENTE COLLECTION FİYATLANDIRMA & MİNİMUM GİDERLER Diamente Collection düğününün ne kadara mal olacağı hakkında bir fikir edinmek için bir tören alanını seçin ve davetli sayısını düğün yemeği menusu fiyatı ile çarpın. Ardından, çiçek, dekor, eğlence, fotoğraf ve video gibi unsurları içeren ek hizmetler ekleyin *. Örneğin:
(Konuk Sayısı) x (Yiyecek & İçecek Minimum Kişi Başı) +
Tören ücreti +
Ek Hizmetler Minimum* +
* Ek hizmetler için minimum harcama, tarihe göre değişebilir. Ek hizmetler çiçek, fotoğraf, video, ulaşım, mekan ücretleri ve eğlenceyi içerebilir ancak bunlarla sınırlı değildir.

Bir Diamente Collection Düğününde, kişi başı 75 Euro*'dan başlayan minimum bir yiyecek ve içecek masrafı bulunmaktadır. Ek faktörler (haftanın günü, günün saati) bu fiyatı artırabilir.
2018 Minimum Harcama
DIAMENTE COLLECTION’A EKLEYEBİLECEĞİNİZ HİZMETLER Aşağıda fiyat bilgilerini bulabilirsiniz.
Bonbonniere nikah şekeri
Çiçek ve Dekorasyon
Davetiye ve Menü
Eğlence
Fotoğraf ve Video
Konaklama
Kuaför Hizmeti
Rehber
Ulaşım
Klasik Gelin Arabaları
DIAMENTE COLLECTION KILAVUZU

Vera Event Düğün Danışmanımız düğününüz için Diamente paketi oluşturmanız konusunda en iyi teklifleri alabilmeniz için sizinle görüşmekten mutluluk duyacaktır.

Diamente Collection paketi 20 – 100 kişilik davetli listesi için uygundur ve etkinlik tarihinden on iki (12) ay önce rezervasyon yapabilirsiniz. Bazı mevsimlerde ve tatil günlerinde minimum asgari harcamalar uygulanabilir. Mekanlar her tarih için müsait olmayabilir. Rezervasyon kuralları değişkendir. Daha fazla ayrıntı için lütfen bir Vera Event Düğün Danışmanıyla iletişime geçin.

Ödeme Organizasyon tarihinizi onaylamak için karşılıklı sözleşme imzalanmalı ve tercih ettiğiniz hizmetlerin toplam tutarının %50’si ön ödeme olarak Vera Event’e ödenmesi gerekmektedir. Ayrıca, düğün tarihinden otuz (30) gün önce geriye kalan bakiyenin %50’si ikinci ödeme olarak Vera Event’e ödenmesi gerekmektedir.

Özel Hususlar Düğününüz, sözleşme metninin yürürlüğe girmesinden sonraki 45 gün içinde ise, kutlama tarihinizi onaylamak için tam ödeme yapmanız gerekecektir.

İlave şartlar ve koşullar geçerli olacaktır.