Yerel Belediye Nikahı

Yerel Belediye Nikahı

YEREL BELEDİYE NİKAHI

YEREL BELEDİYE NİKAHI SEREMONİSİ Italya’daki resmi evlilik törenleri belediye sarayında, evlendirme memuru veya belediye başkanı tarafından gerçekleştirilir ve bir buçuk saat veya daha az sürer. Belediye sarayı veya adlandırmayı sevdiğimiz şekliyle nikah salonları, birinin hayal edebileceği kadar çeşitlidir. Floransada konumlanmış Palazza Vecchio’daki 15. yüzyıldan kalma olağanüstü Sala Rossa’dan, Venedik’deki Grand Canal’da yer alan ünlü Palazzo Cavalli’ye, Toskana’daki Certaldo Hall’ın samimi avlu atmosferinden Positano’nun deniz manzaralı terasına kadar seçenekler arasındaki seçimlerle şımaracaksınız. Üstelik bu isimler yalnızca birkaçı!


İTALYA’DAKİ RESMİ EVLİLİK Italya’daki resmi nikahlar ana vatanınızda da resmi olarak kabul edilir; ülkenizde kayda geçirilebilecek resmi bir uluslararası evlilik sertifikası teslim alırsınız. Italya’daki resmi nikahlarla ilgili unsurlar:
  • Törenler, yerel İtalyan makamları tarafından onaylanan bir düğün salonunda yapılmalıdır.
  • Bizim de sağlayabileyeceğimiz iki şahide ihtiyaç vardır.
  • İtalyan düğün salonları şahsa ait olmayan belediye binaları değil, antik mobilya ve panoramik manzarası ile ünlü tarihi villalar veya harika freskleriyle tarihi saraylardır.
  • İtalyan hükümetinin yerine görevlendirilmiş belediye başkanı ya da belirlenmiş bir belediye memuru resmi töreni gerçekleştirebilir.
  • Töreni çiçekler, müzik ve okuma ile özelleştirebilirsiniz.
  • Genelde törenin tamamı için yaklaşık 30 dakika yeterlidir.

Show Less
"Sonsuza dek benim olacaksın"
– Anonim