Tecrübeli düğün planlamacılarımız aşağıdaki evlilik törenlerini planlamanızda yardımcı olabilir: Resmi yerel belediye nikah töreni, Konsolosluk nikah töreni, resmi geçerliliğe sahip Katolik nikah töreni, Orthodoks nikah töreni, Musevi nikah töreni, Sembolik nikah töreni ve Nikah tazeleme töreni.

SEREMONİLER

Yelel Belediye Nikâhı

YEREL BELEDİYE NİKAHI

Yurdışında resmi nikah töreni istiyorsanız size önerebileceğimiz bir çok çözüm var! Tecrübeli düğün planlayıcılarımız resmi bir nikah töreni düzenlemenizde size yardımcı olabilir.

YEREL BELEDİYE NİKAHI
Konsolosluk Nikâhı

KONSOLOSLUK NİKAHI

Yurtdışında konsolosluk nikah töreni istiyorsanız tecrübeli düğün planlayıcılarımız rezervasyon ve gerekli belgeler için size yardımcı olabilir.

KONSOLOSLUK NİKAHI
Katolik Nikâh Seremonisi

KATOLİK NİKAH SEREMONİSİ

Vera Event'in deneyimli düğün planlayıcıları, İtalyadaki Katolik düğününüzü planlamanızda size adım adım rehberlik eder.

KATOLİK NİKAH SEREMONİSİ
Ortodoks Nikâh Seremonisi

ORTODOKS NİKAH SEREMONİSİ

Ortodoks düğünlerinizi en büyüleyici mekanlarda planlayabiliriz. Etkileyici kiliseler, güzel bahçeler ve panoramik teraslar arasından seçim yapabilirsiniz.

ORTODOKS NİKAH SEREMONİSİ
Musevi Nikâh Seremonisi

MUSEVİ NİKAH SEREMONİSİ

Vera Event olarak Musevi düğünlerini İtalya'da organize etme konusunda yeterli tecrübeye sahibiz. Deneyimli düğün planlayıcılarımız Musevi nikah töreninizi geleneklere uygun ve kusursuz planlamada yardımcı olabilir.

MUSEVİ NİKAH SEREMONİSİ
Sembolik Seremoni

SEMBOLİK SEREMONİ

Sembolik bir nikah töreni dini veya resmi nikah için gerekli yasal yükümlülüklerle kaygılanmak istemeyen çiftlerin en yaygın seçimidir. Sembolik nikah töreninizi tarihi bir villa veya bir kalede ya da panoramik bir terasta İtalyan bir oyuncu ile gerçekleştirebiliriz.

SEMBOLİK SEREMONİ
Nikâh Tazeleme Seremonisi

NİKAH TAZELEME SEREMONİSİ

Nikah tazeleme ile ilgili ihtiyaç duyduğunuz her konuda size yardımcı oluyoruz; yeminler, tören fikirleri, resepsiyon fikirleri, müzik ve daha fazlası... Deneyimli düğün planlayıcılarımız resmi işlemlerden, çocuklarınızı törene dahil etmeniz için yollara kadar her şeyi halletmenizde size yardımcı olabilir.

NİKAH TAZELEME SEREMONİSİ
Eşcinsel Evlilik Seremonisi

EŞCİNSEL EVLİLİK SEREMONİSİ

İtalya’da gay ve lezbiyen düğünleri... LGBT düğünlerinizi en iyi şekilde organize etmek için İtalyadaki eşcinsel evlilik töreninizi düğün planlamacılarımızla tasarlayın.

EŞCİNSEL EVLİLİK SEREMONİSİ